Klub českých turistů

Za jarním sluníčkem

V sobotu 28. března zahájili pražští členové Klubu českých turistů hlavní sezonu tradiční akcí Za jarním sluníčkem. Už potřetí byla centrem celého pochodu radnice Prahy 13 na Slunečním náměstí. Každoročně čeká na účastníky v cíli nějaké příjemné překvapení. Neustále se obměňují dětské soutěže o ceny a na prodejním stánku se rozšiřuje sortiment zboží s turistickou tématikou. Na všechny ale čekalo ještě jiné překvapení a nutno říct, že stálo za to. - (pokračování)

Postarala se o něj firma Řeznictví a uzenářství Jiří Koubek. Jejich špekáčky a sádlo se škvarky byly už hitem letošního veletrhu Regiontour v Brně, takže těm zkušeným se začaly sbíhat sliny už ve chvíli, kdy před radnicí začali jejich pracovníci rozkládat svůj stánek, stoly a lavice pro zákazníky. Po krátké chvíli se dočkali první hladoví turisté. Vynikající opečená klobása ovšem potřebovala zapít. Ani tady firma Jiří Koubek nezklamala. Kromě výborně vychlazeného „Kozla“ nabízela také grog, svařené víno a samozřejmě i nealkoholické nápoje. A situace z veletrhu se opakovala. Soutěže, prodejní stánky i všechno ostatní, co pořadatelé nabízeli v cíli, bylo překonáno – opět byly hlavním hitem „Koubkovy dobroty”.
Nezbývá než doufat, že se spolupráce mezi Klubem českých turistů a řeznictvím a uzenářstvím Jiří Koubek stane tradicí nejen na brněnském veletrhu a pochodu Za jarním sluníčkem.


Klub českých turistů - Za jarním sluníčkem Klub českých turistů - Za jarním sluníčkem Klub českých turistů - Za jarním sluníčkem Klub českých turistů - Za jarním sluníčkem Klub českých turistů - Za jarním sluníčkem Klub českých turistů - Za jarním sluníčkem Klub českých turistů - Za jarním sluníčkem Klub českých turistů - Za jarním sluníčkem Klub českých turistů - Za jarním sluníčkem Klub českých turistů - Za jarním sluníčkem

© 2023 MasoKoubek.cz | Doporučujeme : seznam.cz | google.cz