Svatba Rabi

Svatba Rabí - recenze.

Dostal jsem dva výborný nápady, první byl že se ožením se svou milovanou ženou a uspořádám svatbu s pořádnou hostinou pro všechny kamarády, rodiny a příbuzné a že nás bylo, mám pocit něco kolem 80 hladových krků, poněvadž přiznejme si, na svatby se přeci chodíme pořádně najíst a vypít co se dá. - (pokračování)

Můj svědek a zároveň nejlepší kamarád má hrad, sice jenom ve správě jako státní zaměstnanec Kastelán, ovšem kulisu vážnosti obřadu a následně romantické hostiny navodil dokonale.

Druhý výborný nápad byl, že zajdu za Jirkou Koubkem naším Farkáňským řezníkem a požádám ho zda by si tu hostinu nevzal na starost, a to v plné parádě catering se vším všudy. Díky bohu nebo Jirkovi vše se podařilo a naplnili jsme prázdné kručící žaludky všech svatebčanů a nestalo se aby jídlo došlo,mlsné jazýčky nevěděli co ochutnat dříve a tak ochutnávali,ochutnávali a ochutnávali, no a jestli se neujedli k smrti tak ochutnávají dodnes.

Díky Panu řezníkovi jsem se nemusel během celého dne starat o nic jiného než o svou ženu, o vše ostatní bylo postaráno s péčí a láskou k řemeslu Jirkou Koubkem a jeho rodinou.
S díky všem a vřele doporučuji všem svobodným, všem kdo mají hlad.

Ondřej Nierostek


Svatba Rabi Svatba Rabí Svatba Rabí Svatba Rabí Svatba Rabí Svatba Rabí Svatba Rabí Svatba Rabí Svatba Rabí

© 2023 MasoKoubek.cz | Doporučujeme : seznam.cz | google.cz